Vynas Grynas

VYNAS GRYNAS – tai šeimos hobis, virtęs verslu. Daug metų keliaudami po Italijos, Prancūzijos, Vokietijos vynuogynus, VYNO GRYNO įkūrėjai atidžiai ieško ir atrenka tik ekologiškus, biodinaminius ir natūraliuosius vynus. Bendravimas su vyndariais, mylinčiais savo darbą, gerbiančiais gamtą, padeda VYNO GRYNO atstovams gilintis į draugiško gamtai ūkininkavimo ypatumus. VYNO GRYNO siekis – supažindinti tiek vyno gurmanus, tiek tuos, kurie dar tik bando atrasti gerus vynus, su tikru, natūraliu vynu, kurį sukūrė žemė, saulė, lietus, vynuogė ir sąžiningo vyndario rankos.


Biodinaminis vynas

Tokio vyno vyndarystės atstovai vynuogyną laiko vienu tvirtu organizmu, tad visa vynuogyno ekosistema puoselėjama kuo mažiau įsikišant žmogui. Vynuogynų žemė dažnai purenama, taip pat naudojamos tik natūralios komposto trąšos, o visu vynuogynu rūpinamasi pagal mėnulio fazes ir kosminių kūnų kalendorių. Bet kokių cheminių trąšų, tokių kaip pesticidai, herbicidai ir fungicidai, naudojimas griežtai draudžiamas. Savaiminė vynuogių fermentacija vyksta be kultūrinių (industrinų) mielių. Biodinaminis vynas yra ir ekologiškas vynas.

Ekologiškas vynas

Toks vynas gaminamas laikantis ekologinės vyndarystės standartų. Auginant ekologiškam vynui gaminti skirtas vynuoges draudžiama naudoti chemines trąšas, pesticidus, fungicidus ir herbicidus. Ekologišką vyną taip pat apibrėžia ir mažesnis nei įprastame vyne leidžiamas sulfitų kiekis.

Natūralusis vynas

Tai ekologiškas vynas arba ekologiškas ir biodinaminis vynas kartu. Natūralusis vynas unikalus savo gaminimo procesu, kuris susiformavo dar prieš 8000 m. pr. Kr. Tokio tipo vynas transformuojamas nieko nepridedant ir nepašalinant vyno brandinimo ir fermentacijos metu. Nėra naudojami jokie priedai, draudžiama koreguoti rūgšties, taninų, alkoholio koncentraciją, filtruoti, skaidrinti ir pasterizuoti. O intervencija į natūralų fermentacijos procesą – minimali. Tokios vyno gamybos rezultatas – sveikas, gyvas, visiškai natūraliai atsirandantis vynas.

Filtrai
Kaina
   
Prekės ženklas
Tūris
Tipas
Vynuogių rūšis
Pagaminta
Savybės
Rasta prekių: 25
Rasta prekių: 25
Rodyti po: 12 24 48 100

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas bei pasiūlymus!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2022 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija
Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications