Akvilė

„Akvilė“ – tūkstančius metų gamtos saugotas požeminis vanduo, išpilstytas su lyderiaujančia „Ultra Clean“ technologija. Vandenį išgauna „Birštono mineraliniai vandenys“, įkurti 1924-aisiais.

„Ultra Clean“ technologijos būdu vanduo išgaunamas tiesiai iš požeminio gręžinio uždaroje sistemoje, kurioje oras yra nuolat filtruojamas nuo dulkių ir įvairių dalelių. Ši technologija užtikrina net ir pakuotės, į kurią patenka vanduo „Akvilė“, švarą ir saugumą. Šios technologijos dėka į uždarą išpilstymo zoną įeinantis kiekvienas butelys yra išsiurbiamas nuo dulkių: į kiekvieno buteliuko vidų yra įleidžiamas nedidelis siurbliukas ir bet kokios dulkės ar mikro dalelės yra išsiurbiamos iš pakuotės prieš patenkant vandeniui. Taip pat, kiekvienas į uždarą zoną ateinantis kamštelis yra nupučiamas steriliu oru, kad neliktų jokių dulkių ir kitų mikro dalelių.

Tai saugus, skanus ir švarus vanduo iš 58 000 hektarų ploto Dzūkijos nacionaliniame parke. Reikia apytiksliai net 15-os metų, kad vandens lašelis virstų „Akvilė“ natūralaus mineralinio vandens lašeliu.

Filtrai
Kategorija
Pagaminta
Rasta prekių: 6
Rasta prekių: 6
Rodyti po: 12 24 48 100

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

UŽSISAKĘ NAUJIENLAIŠKĮ GAUKITE NUOLAIDOS KODĄ IR VISADA PIRMIEJI SUŽINOKITE APIE NAUJIENAS BEI PASIŪLYMUS!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2023 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija
Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications