Lojalumo programa ir nuolaidos

 

Nuo šiol fizinės ir virtualios kortelės yra sujungtos - parduotuvėje lojalumo kortelėje sukaupti pinigai panaudojami ir internetu! Norėdami susieti lojalumo kortelę internetu - priregistruokite fizinės kortelės numerį savo asmeninėje paskyroje > Registruoti
Dėmesio - kad lojalumo kortelė būtų susieta ir naudojama internetu, asmeninės paskyros el. paštas, kuriuo prisiregistravote mūsų elektroninėje parduotuvėje turi sutapti su lojalumo kortelės registracijos el. paštu.

Iškilus nesklandumų susiejant lojalumo kortelę, kreipkitės pagalba@assorti.lt arba skambinkite 8 700 33311 

 

Kodėl verta turėti Assorti nuolaidų kortelę?

  1. +20% ar +30% akcijos. Assorti nuolaidų sistema grindžiama pinigų į kortelę grįžimo politika. Akcijų metu 20% arba 30% apsipirkimo sumos sugrįžta į jūsų lojalumo kortelę. Detalios kiekvienos akcijos sąlygos pateikiamos atskirai. Kortelėje sukauptais pinigais galite padengti iki 30% pirkinio sumos. Kortelėje sukauptus pinigus galima panaudoti ne anksčiau kaip kitą dieną. Pvz., jei pirmadienį apsiperkate ir gaunate +20% į kortelę, sukauptus pinigus galėsite panaudoti tik antradienį. Išsamesnės informacijos apie pinigų panaudojimą teiraukitės 8 700 333 11, pagalba@assorti.lt arba parduotuvių kasose.
  2. Lojalumo kainos. Didelei daliai prekių yra taikoma lojalumo kaina - t.y. su lojalumo kortele prekės kaina yra mažesnė negu be kortelės tiek perkant internetu, tiek parduotuvėse.

 

Kaip tapti lojaliu pirkėju?

INTERNETU

Jums tereikia prisiregistruoti įvedant savo el. paštą, slaptažodį bei pristatymo duomenis arba prisijungti su facebook paskyra.

PARDUOTUVĖSE

Lojaliu pirkėju tapsite įsigiję lojalumo kortelę - fizinę Assorti kortelę galima įsigyti Assorti parduotuvėse už 2.00 €.

Norint panaudoti fizinę Assorti kortelę ir joje sukauptus pinigus internetu, priregistruokite fizinės kortelės numerį savo asmeninėje paskyroje > Registruoti

Assorti kortelę galite gauti tik tuo atveju, jei esate pilnametis(-ė). 

Kaip iš seniau turimą fizinę kortelę panaudoti internetu?

Prisijunkite prie savo asmeninės paskyros ir užregistruokite ją suvedus lojalumo kortelės numerį. Priregistravus kortelę, Jūsų jau turimi sukaupti pinigai lojalumo kortelėje bus susieti su internetine paskyra ir atsiras Jūsų asmeninėje paskyroje.

 

 

 

Papildoma informacija:

Lojalus pirkėjas internetu – tas, kuris yra užsiregistravęs Assorti.Lt interneto parduotuvėje.
Kai užsakymas yra įvykdytas, pinigai įkrenta į virtualią piniginę Jūsų asmeninėje paskyroje.
Užsakymo patvirtinimo puslapyje skiltyje matote, kiek pinigų jau turite sukaupę ir kiek galite panaudoti užsakymui apmokėti. Įveskite sumą, kurią norite panaudoti, ir spauskite “Pritaikyti”.

 

 

Naujienlaiškio prenumerata