Kūdikio kraitelis

 

Kaip pasinaudoti NAUJAGIMIO KRAITELIO pasiūlymu?

 

 

ASSORTI NAUJAGIMIO KRAITELIO pasiūlymo taisyklės

 1. ASSORTI NAUJAGIMIO KRAITELIO pasiūlymu kviečiame pasinaudoti būsimas mamas. Norint pirkti NAUJAGIMIO KRAITELĮ internetu, reikia tai nurodyti užsakymo pastabose.  
 2. Pasiūlymo esmė: perkant NAUJAGIMIO KRAITELIO prekių už 50 EUR ir daugiau, 20% pirkinio sumos sugrįžta į lojalumo kortelę. Be to, vienerius metus nuo NAUJAGIMIO KRAITELIO įsigijimo datos, nuo kiekvieno pirkinio ASSORTI fizinėje arba internetinėje parduotuvėje, perkant bet kurias prekes, į lojalumo kortelę sugrįš 3% pirkinio sumos
 3. NAUJAGIMIO KRAITELIO prekių grupės nurodytos specialiame lankstinuke, kurį rasite fizinėse parduotuvėse, arba NAUJAGIMIO KRAITELIO prekių nuorodose internete. 
 4. Lojalumo kortelėje sukauptais pinigais galima pasinaudoti kitą dieną po pirkimo ir vėliau, jais apmokant iki 30% pirkinio sumos
 5. NAUJAGIMIO KRAITELIO nuolaidą galima gauti į jau turimą lojalumo kortelę arba, užpildžius anketą, lojalumo kortelę galima nemokamai gauti kasoje. Naujiems klientams perkant internetu, reikia susikurti savo paskyrą ir laikytis jos kūrimo žingsnių. 
 6. Naudojant turimą lojalumo kortelę NAUJAGIMIO KRAITELIO pasiūlymo grįžtantis procentas nesisumuoja su kortelei pagal lojalumo programą priskirtu grįžtančiu procentu. 
 7. Naudojant jau turimą kortelę ir įgijus teisę metams į 3% pirkinio sumos susigrąžinimą, grįžtantys procentai nesisumuoja, tačiau, jei kortelei priklausantis procentas buvo mažesnis – jis pakeičiamas į 3%. 
 8. Pasibaigus vienerių metų laikotarpiui, kortelės grįžtantis procentas priskiriamas pagal ASSORTI lojalumo programos taisykles (žiūrėti čia). 
 9. NAUJAGIMIO KRAITELIO akcija netaikoma +20%, +30% ir pan. akcijų metu. Tačiau akcija galioja prekėms, kurioms vykdomos nuolaidų akcijos. 
 10. NAUJAGIMIO KRAITELIO pasiūlymu galima pasinaudoti tik vieną kartą. 
 11. ASSORTI pasilieka teisę keisti NAUJAGIMIO KRAITELIO pasiūlymo sąlygas, apie tai informuodama savo interneto svetainėje www.assorti.lt

 

Jei kils klausimų, neaiškumų ar kas nors nesigaus, drąsiai skambinkite mums 8 700 333 11 arba parašykite pagalba@assorti.lt - mielai atsakysime ir draugiškai padėsime!

 

REKOMENDUOJAMŲ NAUJAGIMIO KRAITELIO PREKIŲ SĄRAŠAS

1 nuotrauka

 

Apie kūdikio kraitelį mus kalbina IKONA.TV:

 

 

 

 

 

Naujienlaiškio prenumerata

Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija