WRAPPY – bičių vaško popierius, tausojantis aplinką ir jūsų maistą

WRAPPY – tai rinkoje pirmaujantis bičių vaško popierius iš Danijos. Pagamintas iš GOTS sertifikuotos ekologiškos medvilnės audinio, ekologiško simondsijų aliejaus ir Viduržemio jūros pušies kanifolijos. Kanifolija – tai spygliuočių sakų derva, šviesiai geltona arba tamsiai ruda skaidri trapi medžiaga.

WRAPPY pakuotė patvirtinta produktų inovacijų instituto „Cradle-to-Cradle“ (pelno nesiekiančios organizacijos) ir atspausdinta specialiais, gamtai ir žmogui nekenkiančiais dažais. WRAPPY yra vienintelis daniškas bičių vaško popierius, kuris reglamentuotai testuojamas ir atitinka griežtus Danijos ir kitų Skandinavijos šalių standartus.

Kas gi tas vaškinis popierius?

Vaškinis popierius WRAPPY padeda tausoti aplinką bei išsaugoti maisto šviežumą, atsisakant įprastos plastikinės maistinės plėvelės ar folijos. Tokie produktai kaip duona, sūris ar krekeriai daug ilgiau išliks švieži, kai bus suvynioti ir laikomi bičių vaško popieriuje. Taip pat bičių vaško popieriumi galite uždengti dubenėlius su maisto likučiais.

Šis vaškinis popierius įgaus norimą formą nuo rankų šilumos. O įdėjus suvyniotus produktus į šaldytuvą, nauja vaškinio popieriaus forma išliks standi. Panaudotą vaškinį WRAPPY popierių reikėtų nuplauti šaltu vandeniu ir palikti sausai nudžiūti. Laikyti vėsioje ir sausoje vietoje.

Naudojant kiekvieną dieną, WRAPPY išlieka tinkamas naudoti maždaug metus. Pirmą kartą atidarius pakuotę jaučiamas malonus gumos bei vaško kvapas, kuris greitai pranyksta ir nedaro įtakos maisto kokybei. Kiekviena WRAPPY pakuotė gaminama rankomis patyrusių Danijos meistrų – taip užtikrinama nepriekaištinga gaminių kokybė.

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

UŽSISAKĘ NAUJIENLAIŠKĮ GAUKITE NUOLAIDOS KODĄ IR VISADA PIRMIEJI SUŽINOKITE APIE NAUJIENAS BEI PASIŪLYMUS!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2023 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija
Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications