Vitaminizuoti gėrimai DIVAS – jūsų energingai dienai!

DIVAS – tai visame pasaulyje pripažinti, ne vieną laimėjimą maisto produktų ir gėrimų konkursuose laimėję vitaminizuoti gėrimai. DIVAS įkūrėjas Peteris Tarnóczy‘is sako: „Mane visada žavėjo gėrimų pasaulis, tad norėjau užpildyti tuščią nišą. Taigi nusprendžiau ieškoti unikalios idėjos. Norėjau sukurti produktų liniją, kuri būtų ne tik patraukli, bet ir suasmeninta – leistų vartotojams išreikšti save. Produktus, kurie būtų daug daugiau nei geras skonis ir patrauklus dizainas. Ir man pavyko! Gėrimų linija DIVAS tiesiog sako: „Viskas, ko jums reikia, yra viename buteliuke.“

DIVAS prekės ženklas buvo įkurtas 2010 m. Slovakijoje, siekiant sukurti novatoriškus gėrimus, atitinkančius visus sveikos gyvensenos kriterijus. To buvo pasiekta derinant natūralius ingredientus, naujausias technologijas ir stilingą dizainą. Funkciniai DIVAS gėrimai – tai vitaminų ir veikliųjų medžiagų atsargos kiekvienai dienai. Juos galite rinktis pagal tai, kokio poveikio kūnui siekiate.

DIVAS gamintojai griežtai atsisako naudoti tokius cheminius konservantus kaip kalio sorbatas ar natrio benzoatas, siekiant išlaikyti originalią ingredientų kokybę ir tinkamumą vartoti gėrimus 12 mėnesių. DIVAS atstovai rado metodą vadinamą „aseptiniu šaltu užpildymu“. Šis užpildymas atliekamas steriliomis sąlygomis, žemoje temperatūroje ir atitinka visus aukščiausios kokybės reikalavimus. Toks užpildymas kitaip dar vadinamas „švelniu pasterizavimu“, kuris šiais laikais pripažintas kaip geriausias ir moderniausias talpų užpildymo gėrimais būdas.

DIVAS gėrimai:

  • natūralūs,
  • mažai kalorijų,
  • be konservantų ir dažiklių,
  • be pridėtinio cukraus ir dirbtinių saldiklių,
  • pagaminti su meile.

Visame pasaulyje pripažintas gaminys yra gavęs ne vieną apdovanojimą:

Naujienlaiškio prenumerata

Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija