ÜBERWOOD – tvari ir ekologiška kasdienė plaukų priežiūra

ÜBERWOOD – tvari ir ekologiška kasdienė plaukų priežiūra

1940 m. Vokietijos miestelyje Frauenvalde buvo įkurta įmonė, iš kurios galiausiai 2015-aisiais išsivystė prekės ženklas ÜBERWOOD. 2017 m. plaukų priežiūros kosmetika ÜBERWOOD gavo NATRUE sertifikatą, o 2019 m. ir kosmetikos tinkamumą veganams patvirtinantį sertifikatą – VEGAN.

Paslaptis – pušies ekstraktas

Daugiau nei 300 milijonų metų pušis savyje slepia galias ir naudą ne tik pačiam medžiui, bet ir žmogaus kūnui. Pušies šerdis per metų metus sukuria medžiagas, kurios germicidiškai stiprina ir apsaugo medį iš vidaus. ÜBERWOOD privalėjo pasidalinti šiuo atradimu su visais, kurie siekia gyventi harmoningą vidinį ir išorinį gyvenimą.

Pušies šerdies ekstraktas, kurio yra visuose ÜBERWOOD produktuose:

  • apsaugo galvos odą nuo sudirgimo,
  • ramina sudirgusią ir įtemptą odą,
  • sustiprina odos apsauginį barjerą.

Dermatologiškai patikrinti ÜBERWOOD produktai žengia koja kojon su naujausiomis natūralios kosmetikos tendencijomis ir neatlieka bandymų su gyvūnais. Plaukų ir odos priežiūros priemonėse ÜBERWOOD nėra silikonų, sintetinių kvapiklių ir dažiklių, mineralinio aliejaus ir mikroplastiko. Taigi visi produktai – ekologiški ir visiškai natūralūs, be jokių priemaišų.

Novatoriškos ir ekologiškos pakuotės

Prekės ženklas ÜBERWOOD atspindi tvarų požiūrį nuo turinio iki pakuotės. Gamintojas elgiasi aiškiai suvokdamas ir neimituodamas žmonių ir gamtos norų. Protingai naudodamas gamtos jėgas ir atidžiai tvarkydamas išteklius, ÜBERWOOD gamintojas gali drąsiai pareikšti: „Taip, aš gyvenu sąmoningai su savimi ir aplinka. TAIP, aš mėgaujuosi kiekviena jos akimirka!“

Šis plaukų ir odos priežiūros kosmetikos gamintojas pakavimui naudoja atsinaujinančią vietinių miškų – pušų ir kitų spygliuočių – medieną. Ją perdirbant labai sumažėja žaliavos, reikalingos gamybai: apytiksliai sukuriant 25 % medienos pakuočių sutaupoma iki 40 % neapdirbtos naftos. Be to, ÜBERWOOD pastangomis buvo sukurta unikali medžiaga pakuotėms – polivardas. Tokiu būdu pušis tampa ne tik pagrindine ÜBERWOOD produktų veikliąja medžiaga, bet ir pačia pakuote!

Naujienlaiškio prenumerata

Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija