Su BRAVOPASTA virtuvėje lengviau!

Meilė maistui paskatino jauną šeimą prieš keletą metų Vilniaus rajone pradėti gaminti šviežius makaronus pagal autentišką Itališką receptūrą. Šiandien sėkmingas Rimantės ir Ignato Adomavičių verslas išaugo į pripažinimo sulaukusį ir kientų mylimą prekės ženklą – BRAVOPASTA.

BRAVOPASTA ravioliai gaminami iš aukščiausios kokybės kietųjų kviečių miltų, kurie važami tiesiai iš Italijos. Prekės ženklas siūlo platų skonių pasirinkimą, todėl asortimente sau tinkamus raviolius ras ir negalintys gyventi be mėsos patiekalų, ir vegetarai.

NIAM NIAM linija yra skirta mažiesiems šeimos nariams. Šaldyti varškėtukai, kurių sudėtyje – tik kokybiški ingredientai ir vos per dvi minutes paruošite maistingą ir skanų patiekalą, kuriam neatsispirs net išrankiausi mažieji gurmanai!

BRAVOPASTA siekia palengvinti Jums maisto gamybos procesą ir džiuginti kokybiškais produktais! Prekės ženklas kuria ir atidžiai visą gamybos procesą savo fabrikėlyje prižiūri patys. BRAVOPASTA atsižvelgia į klientų norus bei pageidavimus ir nuolat tobulina bei atnaujina asortimentą, o svarbiausia – myli tai, ką daro!

 

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas bei pasiūlymus!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2022 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija