SKONIŲ KALĖDOS! Dovanų idėjos ir receptai Jūsų šventiniam stalui

Išskirtiniai skoniai, svaiginantys aromatai ir neregėtos spalvos – tai SKONIŲ KALĖDOS! Švenčių proga nudžiuginkite savo artimuosius ypatingu dėmesiu ir išskirtinėmis dovanomis, kurių šiais metais su meile ir atida Jums paruošėme gausiai. Juk dovanoti gera...

Kad šventiniu laikotarpiu daugiau laiko galėtumėte skirti tam, kas svarbiausia – sau ir artimiesiems, bei mažiau laiko tektų praleisti prekybos centruose, sukūrėme stilingai supakuotus kalėdinius dovanų rinkinius, iš kurių tikrai lengvai išsirinksite labiausiai atitinkantį Jūsų lūkesčius. Į juos sudėjome naujus ir mūsų klientų jau pamėgtus skonius.

Dovanų rinkinys JAI – mamai, sesei, žmonai, geriausiai draugei, o gal kolegei... Tokia kalėdinė dovana nudžiugins bet kurią moterį. Sukurkite šventinę nuotaiką!

Dovanų rinkinys JAM vyrams patiks! Rinkinyje belgiškas alus, prieskoniai geram kepsniui, kai kas pasisaldinimui bei gaivinantis kūno prausiklis. Tai dovana, kai reikia kažko ypatingo.

Dovanų rinkinys KVAPNUS RYTAS – šventinį rytą šio rinkinio svaiginantys, tarpusavyje derantys kavos ir apelsinų aromatai nukels į saulėtus prisiminimus.

Dovanų rinkinys ITALIŠKOS GĖRYBĖS – atrinkome ir į rinkinį sudėjome aukštos kokybės produktus, kurie nustebins savo skoniu ir tekstūra. Extra virgin alyvuogių aliejus, klasikinis pesto, spalvingi makaronai, prieskoniai bei alyvuogės.

Dovanų rinkinys LAIMĖ DALINTIS – tai traškūs krekeriai, žaliosios alyvuogės, aromatingos triumų bei pomidorų ir pistacijų užtepėlės. Puikus pasirinkimas mėgstantiems jaukius pasisėdėjimus.

Dovanų rinkinys JAUKI VAKARIENĖ – vienoje dėžutėje viskas, ko prireiks Viduržemio jūros regiono virtuvės vakarienei. Tokią dovaną įvertins mėgstantys gaminti bei neabejingi itališkiems makaronams ir raudonam sausam vynui.

Dovanų rinkinys GURMANAMS. Šis charizmatiškas rinkinys neabejotinai patiks tiems, kas mėgsta ragauti ir vertina naujus neatrastus skonius. Nuostabi dovana išskirtinių skonių gerbėjams.

Dovanų rinkinys GARDŪS LINKĖJIMAI. Jo viduje dovanos, kurios garantuos Jūsų brangiam žmogui nepamirštamas skonių akimirkas!

 

Stengiamės, kad kiekvienas pas mus atrastų kažką įdomaus bei dar neišbandyto! Šiais metais mūsų asortimente gausus šventinių prekių pasirinkimas dovanoms ir Jūsų vaišių stalui: itališki panettone pyragai, advento kalendoriai, arbatos, šokoladai, prabangūs sausainiai, skanėstai mažiesiems, išskirtiniai, itin gurmaniški gardumynai, taip pat priemonės grožiui.

Šias bei daugeli kitų šventinių prekių rasite visose ASSORTI parduotuvėse Vilniuje:

  • NAUJA! Panorama, Saltoniškių g. 9
  • Ogmios miestas, Verkių g. 29B
  • Vilnius Outlet, V. Pociūno g. 8

Ir el. parduotuvėje www.assorti.lt. Greitas pristatymas į namus visoje Lietuvoje per 1-2 d.d., Vilniuje – tą pačią dieną. Daugiau apie pristatymą čia >

 

Dalinamės keletu šventinio stalo receptų idėjų pagrindiniam patiekalui, desertui, užkandžiams ir netikėtiems svečiams. Nustebinkite savo svečius išskirtiniais, tačiu nesudėtingai paruošiamais patiekalais.