SALT OF THE EARTH – gaivą užtikrinantys natūralūs dezodorantai

SALT OF THE EARTH įkurta 1993 m., o 2005 m. įmonę perėmė mama Sally ir sūnus Thomas. Jie pradėjo SALT OF THE EARTH produktų gamybą Sally namuose. Natūralių dezodorantų SALT OF THE EARTH prekės ženklas puikiai atspindi jų viziją ir aistrą ekologiškiems, natūraliems odos priežiūros produktams, tiek pat veiksmingoms, kiek jos yra etiškos.

Pradėjęs nuo vienos rūšies dezodoranto „Crystal Classic“, asortimentas nuo to laiko išsivystė į įvairius apdovanojimus pelniusius purškiamus, rutulinius ir kelioninius dezodorantus. SALT OF THE EARTH dabar yra pagrindinis natūralių dezodorantų pramonės prekės ženklas, kurį turi įvairūs mažmenininkai visoje Didžiojoje Britanijoje ir Europoje.

SALT OF THE EARTH filosofija

SALT OF THE EARTH nuolat stengiasi savo klientams pasiūlyti aukščiausios kokybės produktus, kurie ne tik suteikia ilgalaikę apsaugą nuo kūno kvapo, bet ir daro minimalų poveikį aplinkai. Patys dezodorantai yra 100 % natūralūs, o pakuotės yra perdirbamos, tačiau SALT OF THE EARTH ir toliau mažina plastiko naudojimą, pristatydami visiškai naują be plastiko „Crystal Stick“ dezodorantą, pateikiamą gražioje kartoninėje dėžutėje. Taip pat SALT OF THE EARTH pasisako prieš bet kokį bandymą su gyvūnais.

SALT OF THE EARTH purškiami ir rutuliniai dezodorantai „Crystal Spring“ gaminami Hapšyre, Didžiojoje Britanijoje, taip užtikrinant aukštą gaminių kokybę. SALT OF THE EARTH įmonė taip pat turi ISO 22716:2007 akreditaciją, kurioje pateikiamos kosmetikos gaminių gamybos, kontrolės, laikymo ir gabenimo gairės. SALT OF THE EARTH patrauklus prekės ženklas ir pakuotė buvo sukurti bendradarbiaujant su Britanijos Dizaino Taryba.

SALT OF THE EARTH apdovanojimai

SALT OF THE EARTH per visus gamybos metus gavo daugybę apdovanojimų ir pagyrimų, įskaitant „Free From Skincare Awards“ ir „Janey Lee Grace Platinum Awards“. SALT OF THE EARTH natūralūs dezodorantai taip pat sulaukė pagyrimų iš tokių vartotojų leidinių kaip „Green Parent“, „True Health“, „Natural Lifestyle“ ir „Your Healthy Living“. Be to, SALT OF THE EARTH dabar yra vienas iš perkamiausių natūralių dezodorantų Nyderlanduose ir 2017 m. „Beauty Astir“ apdovanojimuose laimėjo pirmąją vietą, kaip geriausias naujas prekės ženklas.