SAINTE LUCIE – daugiau nei 130 metų prieskonių pasaulyje

SAINTE LUCIE įmonė buvo įkurta Paryžiuje daugiau nei prieš 130 metų. Įmonė pavadinimą gavo iš vanilės ir prieskonių plantacijos Madagaskare. Tai pirmoji prancūzų įmonė, sukūrusi įvairius kepinių prieskonius su vanile ir daugybę pipirų, žolelių prieskonių ir jų mišinių.

Per daugiau nei šimtmetį trukusį darbą ir aistrą savo gaminiams SAINTE LUCIE išsiugdė skonį ir kompetenciją, kad pasiūlytų jums geriausių skonių ir aukščiausios kokybės prieskonius. SAINTE LUCIE per tiek metų išlaikė savo tradicijas ir šeimos kultūrą, bei aukštus kokybės standartus gaminiams.

Aukščiausia gaminių kokybė

SAINTE LUCIE išrenka geriausius ingredientus ir žaliavas iš istorinių, visame pasaulyje žinomų tiekėjų. Taip užtikrindama, kad išsisaugotų visos skonio ir kvapo prieskonių savybės.

SAINTE LUCIE visada kupini idėjų ir energijos, jų komanda sujungia savo talentus, kūrybiškumą ir aistrą, kad išleistų į pasaulį naujus produktus ištisus metus ir kasmet galėtų su prieskonių aistruoliais pasidalinti daugiau nei 40 naujų produktų!

Už skonio meilę ir bendras akimirkas

SAINTE LUCIE, žinoma, tikisi per savo produktus perduoti meilę skoniui ir atradimams. Koks būtų šis malonumas skonio receptoriams be malonumo pasidalinti juo su tais, kuriuos myli? Tai neabejotinai yra slapta SAINTE LUCIE misija: suburti energijas, pasidalinti šypsenomis, džiaugsmingomis akimirkomis virtuvėje ar prie stalo su artimaisiais.

Atraskite SAINTE LUCIE prieskonių pasaulį!

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas bei pasiūlymus!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2022 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija