Pasiruoškite vaikų Helovino šventei

Tikriausiai visi žinome, kad Helovino pagrindinis simbolis, be kurio neatsiejama ši šventė, moliūgas. Įsijausti į Helovino dvasią ir išreikšti savo kūrybiškumą galima juos drožinėjant arba dažant. Taip pat tai puiki proga visiems šeimos nariams kartu praleisti laiką. Pasitelkite savo fantaziją ir išskaptuokite patį baugiausią moliūgą, kurio viduje įdėjus žvakę, jis švies ir gąsdins į Jūsų namus užsukusius žmones. Mažiausiems šeimos nariams lengvesnis būdas – dažymas. Pasitelkę guašą, temperos ar tamsoje šviečiančius dažus, leiskite jų kūrybiškumui atsiskleisti dažant neskaptuotus moliūgus. O jei pritrūksite moliūgų, visada įvairių jų dydžių ir rūšių galite rasti Assorti parduotuvėse.

Kokia šventė be atributikos! Įsigykite įvairių šaunių ar linksmų kostiumų vaikams. Tegul mažieji atranda jiems patinkantį personažą, kuris sukurs šventinę dvasią. Galbūt tai astronautas, šnipas ar princesė? Norintiems susikurti savo Helovino personažą, puikiai tiks veido bei plaukų dažai. Su NAMAKI veido makiažo palete kiekvienas galės pavirsti nindze, moliūgu, klounu arba superherojumi. Šie vaikų makiažo dažai pagaminti vandens pagrindu, ekologiški bei hipoalerginiai. O NAMAKI pieštukas-tušas plaukams, padės susikurti žavingas, laikinas įvairių spalvų plaukų sruogas. Puiki kostiumo ar personažo dalis!

Kai moliūgai išskaptuoti, o kostiumai paruošti, svarbu pasirūpinti specialiu Helovino meniu. Šventiniam vaikų stalui tiks gardžios ekologiškos BIO INSIDE arba ITALPIZZA picos, įvairūs saldainiai, guminukai, sausainiai ir spurgytės. O daug džiaugsmo suteiks spalvingi ir įvairių skonių MONIN sirupai vaikų kokteiliams gaminti. Leiskite mažiesiems patiems susikurti šiurpiai skanų gėrimą. Tai labai paprasta – daugeliui kokteilių prireiks vos kelių minučių ir dviejų ar trijų paprastų ingredientų. Sirupai puikiai derės su sultimis, gazuotu vandeniu ar šalta arbata.

Assorti linki smagiai praleisti Helovino vakarą su šeima. O visų šventei reikalingų produktų rasite Assorti parduotuvėse „Ogmios mieste“, „Panoramoje“, „Vilnius Outlet“ ir internetinėje parduotuvėje www.assorti.lt 

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas bei pasiūlymus!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2022 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija