PANIER DES SENS – prancūziška kosmetika, turtinga natūraliais ingredientais

2001 m. Prancūzijos pietuose, Provanso širdyje, gimė pirmieji prekės ženklo PANIER DES SENS produktai. PANIER DES SENS įkūrėjas Jérôme‘as Lambruschinis užaugo Pietų Alpių regione, kiparisų ir mimozų šešėlyje, tad nuo mažens yra įpratęs gyventi rafinuotų, svaiginančių Provanso kvapų apsupty.

Visi PANIER DES SENS produktai įkvėpti gamtos ir Viduržemio jūros šalių. Kuriant natūralius, nuostabaus kvapo autentiškus produktus naudojami Provanso gamtos augalai. PANIER DES SENS jau beveik 20 metų tobulina gaminius su meistrais iš Marselio ir parfumeriais iš Graso miesto, įsikūrusio Pajūrio Alpių regione. Šis miestas garsėja savo parfumerijos pramone.

PANIER DES SENS gaminiai pasižymi natūraliomis žaliavomis ir eteriniais aliejais, be jokio parabeno, fenoksietanolio, silikono ar aliuminio. PANIER DES SENS produktuose rasite nuo 80 % iki 100 % natūralios kilmės ingredientų. Siekdami pasiūlyti vis saugesnius ir natūralesnius produktus PANIER DES SENS atstovai dirba su dviem tyrimų laboratorijomis ir laikosi griežčiausių standartų, kad gaminiai būtų aukščiausios kokybės. Visi gaminiai yra veganiški, kurių sudėtyje – tik augalinės ir mineralinės kilmės ingredientai. Taip pat griežtai laikomasi nuostatos neatlikti jokių bandymų su gyvūnais.

Siekdami užtikrinti nepriekaištingą produktų kokybę ir išsaugoti unikalų Provanso žemės ūkio paveldą, įmonė bendradarbiauja su vietos amatininkais ir ekologiškos produkcijos augintojais, taip prisidėdami prie vietinių augalų rūšių išsaugojimo. Alyvuogių aliejus yra pagrindinė PANIER DES SENS kosmetikos veiklioji medžiaga. „Ecocert“ sertifikatą turintis ekologiškas alyvuogių aliejus, gaminamas Valensolės mieste, yra gaminamas iš alyvuogių, auginamų be pesticidų ar herbicidų. Šis alyvuogių aliejus – aukščiausios kokybės ir maistingumo ingredientas, garsėjantis savo drėkinančiomis, regeneruojančiomis ir minkštinančiomis savybėmis.