NORSAN – Jūsų OMEGA-3 specialistas

NORSAN specializuojasi aukščiausios kokybės omega-3 produktuose. Įmonės tikslas yra išsiaiškinti Omega-3 veikimo būdą ir vaidmenį žmogaus kūne bei suteikti kuo daugiau naudos žmonėms tinkamai vartojant omega-3. NORSAN yra pirmoji Europos įmonė, pasiūliusi visą riebalų rūgščių matavimo, analizės ir reguliavimo sprendimą.

Omega-3 riebalų rūgštys yra polinesočiųjų riebalų rūgščių dalis. Skirtingai nuo sočiųjų riebalų rūgščių, organizmas negali jų pasigaminti pats, todėl jos turi būti gaunamos su maistu. Kadangi omega-3 riebalų rūgštys yra gyvybiškai svarbios mūsų organizmui, jos taip pat vadinamos nepakeičiamosiomis riebalų rūgštimis. Papildyti organizmą omega-3 riebalų rūgštimis vartojant žuvų taukus yra efektyvus pasirinkimas. Viena vertus, todėl, kad vengiame sunkiųjų metalų vartojimo (NORSAN žuvų taukai yra išgryninami pagal unikalų trijų pakopų procesą, kuris pašalina sunkiuosius metalus, teršalus ir PCB). Kita vertus, vien tik žuvies vartojimas neužtikrina jūrinių omega-3 riebalų rūgščių poreikį.

Mūsų organizmui reikia omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių. Nors abi riebalų rūgštys turi labai panašią cheminę struktūrą, jos veikia priešingomis kryptimis. Omega-3 riebalų rūgštys mažina uždegiminius procesus organizme, omega-6 riebalų rūgštys skatina uždegimo vystymąsi. Todėl mūsų organizmui reikalinga omega-3 ir omega-6 riebalų rūgščių pusiausvyra. Norint kompensuoti omega-3 trūkumą ir subalansuoti omega-6 / omega-3 santykį, rekomenduojama suvartoti 2000 mg omega-3 riebalų rūgščių per dieną.

Kiekviename NORSAN gaminyje stengiamasi naudoti kuo mažiau ingredientų. Pavyzdžiui, produktas „Omega-3 Arktis“ beveik 100% pagamintas iš menkių kepenų aliejaus. Omega-3 aliejų gamybai naudojamos tik laukinės žuvys, gaunamos iš tausios žvejybos.

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas bei pasiūlymus!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2022 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija