Nidos Degutienės gurmaniškų ASSORTI dovanų TOP 5

Dalinamės mūsų mylimos kulinarės Nidos Degutienės mintimis apie šv. Kalėdas ir gurmaniškų dovanų idėjas. Nustebinkite draugus, artimuosius ar kolegas su dovanomis, kurios padės atrasti netikėčiausius pasaulio virtuvių skonius. Kviečiame susipažinti su Nidos Degutienės gurmaniškomis TOP 5 dovanų idėjomis!

Taip, šiemet jos bus kitokios. Taip, prie stalo greičiausiai sėdės mažiau nei paprastai žmonių. Taip, nebus įmonės vakarėlio ir gal net šventės darželyje. Bet Kalėdos bus. Jos ateis lygiai taip, kaip ateina kasmet, įtraukdamos mus visus į kiek kitokį švenčių šurmulį. Ir dovanos bus. Ir greičiausiai net labiau šiemet norėsis pradžiuginti tuos, su kuriais per šventes bendrausime per saugų atstumą. Gal dar labiau norėsis pasilepinti patiems: juk šie metai parodė, koks svarbus namų jaukumas, kaip gera, kai ant stalo garuoja pačių pagamintas maistas, kaip nostalgiškai saldu, kai, negalėdami keliauti lėktuvais, keliaujame skoniais.

Yra Vilniuje vieta, kuri įrašyta mano pasirinkimų sąraše pirmuoju numeriu, kai prireikia kažko gurmaniško. Kažko nekasdieniško ir ypatingo. Vieta, kurioje nereikia sukti galvos dėl kokybės. Vieta, kurioje neįmanoma neišsirinkti. Vieta, kurioje aš geidžiu VISKO.

Jūs jau supratot, kad kalbu apie „Assorti“. Tiesą pasakius, aš jau senokai savo bičiuliams visomis progomis dovanoju tik valgomas dovanas, todėl maršrutas į „Assorti“ man gana įprastas. Gurmaniškos dovanos nudžiugina, sušildo ir tinka bet kokiam skoniui. Man tai saugiausias (ir lengviausias) būdas išrinkti tą, kas negali nepatikti!

Perėjau kurią dieną per visą „Assorti“ parduotuvę ir išsirinkau savo Kalėdinių dovanų penketuką. Vienos kiek pigesnės, kitos – mažumėlę brangesnės, tačiau stengiausi „neišlipti“ iš 25 Eur biudžeto, ir kad kiekviena tiktų žmogui, vertinančiam gurmaniškus potyrius. Gal mano sąrašas pravers ir jums?