NERIJAUS LEDAI – kokybė ir skonis viename indelyje

Nėra nieko maloniau karštą vasaros dieną, kaip gaivūs, gardūs ledai! Kreminiai, natūraliai saldūs ir kupini skonių – tokie yra NERIJAUS LEDAI. Nuo šiol Jums nereiks traukti ledų gaminimo aparato, kad galėtumėte mėgautis geriausiais rankų darbo ledų skoniais. Prekės ženklo išskirtinumas – ledai gaminami tik iš natūralių produktų, be jokių priedų, skonio stipriklių ar valgomųjų dažų, o dalis ledų gaminami visai be cukraus.

Kviečiame visus šokolado mylėtojus, nes NERIJAUS LEDAI pristato šokoladinius bei veganiškus šokoladinius–kokosų skonio ledus! Jie pasižymi sodriu, ypač kreminiu skoniu bei neturi kakavos miltelių kartumo. Pasiilgusiems vaisių ar riešutų, patariame išbandyti mangų, pasiflorų, aviečių bei pistacijų ledus. Klasikos mylėtojai taip pat atras savo ledų indelį! Vaniliniai ledai gaminami įmaišant natūralią burbono vanilę, todėl ši ledams suteikia natūralų aromatą ir tikrą vanilės skonį. O norintiems truputį įvairovės, verta išbandyti veganiškus kedro riešutų ir vanilės skonio ledus.

Rankų darbo NERIJAUS LEDŲ galima įsigyti ASSORTI parduotuvėse bei internetinėje parduotuvėje www.assorti.lt

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas bei pasiūlymus!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2022 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija