MOLINO ROSSETTO – produktai dėl kurių Jūsų patiekalai bus išskirtiniai!

MOLINO ROSSETTO – šeimos verslas, kurio istorija apima 7 kartas. Šiandien verslą, tebesantį Paduvos provincijoje, kairėje Bacchiglione upės pusėje įsikūrusiame malūne, valdo brolis ir sesuo Paolo ir Chiara Rossetto. Ilgametė patirtis, sunkus darbas, atsakingas pirminių medžiagų parinkimas bei priežiūra kiekviename gamybos etape, garantuoja platų aukštos kokybės gaminių asortimentą.

MOLINO ROSSETTO produkcija – tradiciniai minkšti kvietiniai ir kukurūzų miltai, akmenimis sumalti įvairių grūdų miltai, kepimo mišiniai, mielės bei daugelis kitų produktų. Taip pat prekės ženklas daug dėmesio skiria miltų be glitimo bei ekologiškų pūstų dribsnių gamybai.

Prekės ženklo valdytojai tiki, kad maisto gaminimas yra meilės išraiška sau ir artimiesiems. Tai yra dalijimosi ir kūrybos akimirka, kai paprasti ingredientai sukuria išskirtinius skonius. MOLINO ROSSETTO siekia būti pirmaujančiu prekės ženklu maisto rinkoje, galinčiu pasiūlyti kokybiškus produktus. Įmonė nuolat diegia naujoves, kad kiekvienas galėtų lengvai ir greitai pagaminti skanų ir ypatingą maistą.

Pastaraisiais metais įmonė gavo daugybę sertifikatų dėl aukštos gaminių kokybės ir dėmesio gamybos procesams bei aplinkai.

MOLINO ROSSETTO sertifikatai:

  • ISO 9001
  • Organic Certificate
  • Khorasan wheat License
  • Vegan Ok
  • FDA Certificate
  • Spiga Barrata (gluten-free certification)
  • IFS Food Certificate

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas bei pasiūlymus!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2022 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija