Melissa and Doug žaislai

Melissa and Doug žaislai

Kartais du žmonės, turėdami didžiulę svajonę, gali sudrebinti pasaulį. Melissa ir Doug svajojo ne tik apie didžiulę ir gražią šeimą, bet ir norėjo dovanoti savo mažyliams – kurių auga net šeši! – tikrą vaikystę. Dar visai neseniai vaikai augo laisvai lakstydami kiemuose, tyrinėdami pasaulį, būdami smalsūs ir kūrybingi, nebijodami, kad jiems bus nuobodu. Dabartiniame pasaulyje vaikai turi daugybę suplanuotos veiklos bei yra begaliniame informacijos sraute, tačiau vaikų vaizduotei, deja, vietos lieka vis mažiau.

Melissa ir Doug sukūrė bei padovanojo savo šešiems vaikams žaislų, kurie padės sugrįžti į tuos puikius tikros vaikystės laikus. Šiuos nuostabius, lavinančius, žadinančius vaizduotę, kokybiškus žaislus išbandė, puikiai įvertino ir pamilo ne tik Melissos ir Doug mažyliai, bet ir milijonai Jungtinių Amerikos Valstijų vaikų. MELISSA & DOUG žaislai apdovanoti įvairiais prizais.

Kviečiame kartu su vaikais prisiminti ir savo vaikystę.

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas bei pasiūlymus!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2022 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija