Magiškų istorijų įkvėpti HARRY POTTER saldumynai iš JAV

Magiškų istorijų įkvėpti HARRY POTTER saldumynai iš JAV

Atraskite garsiųjų J. K. Rowling knygų apie Harį Poterį įkvėptų šokoladų ir saldainių seriją. Pagaminti iš aukščiausios kokybės ingredientų šie išskirtiniai saldumynai nukels į stebuklingą, nuostabą keliantį burtininkų magijos pasaulį. Rinkite išskirtines kortelių kolekcijas, lipdukus ir burtažodžių lapelius. Keiskitės jais su draugais ir mėgaukitės aukščiausios kokybės šokoladu!

Šokoladinės burtininkų lazdelės

Populiariausių „Hario Poterio“ istorijų pagrindinių veikėjų – Hario Poterio, Albo Dumbldoro ir Voldemorto – tvirtų šokoladinių lazdelių kopijos nenuvils mažųjų burtininkų. Prie kiekvienos lazdelės pridedamas lapelis su burtais, kuriuos galima kolekcionuoti. Praktikuokis, mėgaukis ir vėl kartok!

Įvairiausių skonių pupelės

Įvairiausių skonių „Hario Poterio“ veikėjos Berti Bot pupelės nustebins net visko ragavusius! Kaip ir „Hario Poterio“ knygų magiškajame pasaulyje, šioje pakuotėje rasite neįtikėtinų skonių: nuo bananų, juodųjų pipirų, mėlynių, snarglių, cukraus vatos ir cinamono iki purvo, sliekų, zefyrų, supuvusių kiaušinių, dešros, muilo ir arbūzų.

Šokoladinis bilietas į Hogvartsą

Visi pirmyn! Ši šokolado plytelė yra beveik tokia pat geidžiama kaip ir tikrasis „Hogwarts Express“ bilietas. Kiekvienos pakuotės viduje – tobulas pieninio šokolado ir pūstų ryžių derinys. Matyt, kiekvienas „Hario Poterio‟ gerbėjas nudžiugtų gavęs tokį bilietą į Hogvartso burtų ir kerėjimo mokyklą.

Šokoladiniai fantastiniai gyvūnai

Kiekvienas šokoladinis saldainis-fantastinis gyvūnas pagardintas traškiais ryžiais. Taip pat pakuotėje rasite vieno iš šešių fantastinių gyvūnų lipduką! Galite surinkti jų visa kolekciją. O jei antrąkart rasite tokį patį lipduką – apsikeiskite su draugu!

Šokoladinis keturių herbų rinkinys

Mėgaukitės gardžiais pieninio šokolado su traškiais ryžiais herbais iš Hogvartso burtų ir kerėjimo mokyklos: Grifų gūžtos, Klastūnyno, Švilpynės ir Varno Nago. Kiekvienoje pakuotėje rasite ir po kolekcionuojamą lipduką.

Saldainiai metalinėje taupyklėje-autobuse

Ar esate pasiruošę šmurkštelėti į Hario Poterio naktinį autobusą? Galimi visi kelionės tikslai! Šiame ikoniškame metaliniame autobuse rasite magiškos formos guminukų, o kai juos išragausite, autobusą galėsite naudoti kaip taupyklę.

Šokoladinės varlės

„Hario Poterio“ gerbėjams turėtų patikti ir skani pieno šokolado varlė su pūstais ryžiais. Kiekvienoje pakuotėje – kolekcinė burtininko kortelė. Iš viso jų – 11. Kolekcinių kortelių sąraše rasite tokius burtininkus kaip Albas Dumbldoras, Helga Švilpynė, Salzaras Klastuolis, Gilderojus Lokhartas, Godrikas Grifas, Rovena Varnanagė ir daugelį kitų.

Guminukas – fantastinis gyvūnas

Turime kuo nustebinti ir tikrus guminukų gerbėjus. Atraskite savo mėgstamiausią guminuką iš penkių skirtingų rūšių „Hario Poterio“ knygose aprašytų fantastinių gyvūnų!

Naujienlaiškio prenumerata

Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija