LUBS – natūraliai saldūs bei nepakartojamo vaisių ir marcipanų skonio ekologiški skanėstai

LUBS istorija prasidėjo 1982 m., kai vaisiniai batonėliai buvo didelė naujovė rinkoje. Michael Lubs buvo natūralių LUBS prekės ženklo produktų pradininkas, kuris daug dėmesio skyrė ekologiškų žaliavų paieškai ir naudojimui, kad būtų išvengta bet kokios žalos aplinkai. Dėl aromatingų ir sodraus skonio riešutų bei natūralaus džiovintų vaisių cukraus, vaisiniai batonėliai ir rutuliukai tapo natūraliai saldūs ir nepakartojamo skonio. Sodrūs vaisių skoniai suteikia LUBS produkcijai viską, kas geriausia: vitaminus, mineralus, antrines fitochemines medžiagas bei maksimalų vaisių skonį!

Devintajame dešimtmetyje įmonei persikėlus į Liubeko miestą, Europos marcipanų sostinę, LUBS asortimentas buvo papildytas puikiais marcipaniniais konditerijos gaminiais. LUBS marcipanai garsėja gausybe trintų migdolų ir švelnaus medaus skoniais, kurie padengti aukštos klasės juodojo arba pieninio šokolado glaistu.

LUBS nuo pat prekės ženklo įkūrimo pradžios stengiasi atsakingai pasirinkti tiekėjus, kurie tiekia produktus iš daugelio pasaulio šalių. Visos žaliavos skirtos produkcijos gamybai yra įsigyjamos tik iš ekologinių ūkių. Vaisinių batonėlių ir rutuliukų gamyboje naudojami ananasai yra gaunami iš ilgamečio prekybos partnerio „Kipepeo“, kuris importuoja sertifikuotus vaisius iš Šri Lankos ar Tailando kraštų. Obuoliai perkami iš vietinių ūkių, kurie yra įsikūrę tradicinės vaisių auginimo teritorijos žemutinėje Elbės dalyje tarp Stade ir Hamburgo. Tuo tarpu datulės gaunamos iš plačiai paplitusių Šiaurės Afrikos, Australijos, Teksaso, Meksikos ar Pietų Europos ekologinių ūkių. Visi ingredientai yra uoliai tikrinami, atsižvelgiant į jų kilmę, skonį ir grynumą, o prireikus kruopščiai perrenkami rankomis tam, kad LUBS asortimento produktai būtų tik pačios aukščiausios kokybės.

Pirkėjai esantys alergiški ar netoleruojantys tam tikrų maisto produktų, gali jaustis saugūs, nes LUBS yra įsipareigoję deklaruoti viską, kas yra jų produktuose, todėl kiekvienas ingredientas yra nurodytas produkto aprašyme.

Kiekvienas gurmanas atras sau tinkamą skonį – nuo sūdytos karamelės iki ekologiško močiutės obuolių pyrago, nuo marcipanų iki spirulinų ir citrinų vaisių viename skanėste. Spalvingas, įvairus ir kupinas naujų potyrių – tai LUBS!

Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija