Kalėdų eglutės puošimo tendencijos su INGE-GLAS žaisliukais

Kalėdų eglutės puošimas yra tikriausiai maloniausias užsiėmimas belaukiant gražiausių metų švenčių. Vieni žmonės deda visas pastangas, kad Kalėdų medis būtų papuoštas tam tikru stiliumi ar spalvomis. Kiti daugiau dėmesio skiria pačiam puošimo procesui, kai visa šeima kartu kuria šventinę nuotaiką. Kaip be būtų, visada galutinis variantas maloniai nustebina. Todėl ASSORTI kviečia kūrybiškai pažvelgti į šį procesą, puošiant Jums gražiausią Kalėdų medį. O pritrūkus vieno ar kito žaisliuko, jų visada rasite ASSORTI parduotuvėse arba www.assorti.lt

Sukurti šventinę harmoniją namuose padės raudonais papuošimais dekoruota eglutė. Tai tradicinis puošimo būdas, kuris niekada neišeis iš mados ir visada bus lengvai pritaikomas su kitomis spalvomis ar stiliais. Naudokite raudonus INGE-GLAS žaisliukus, dirbtines uogas, juosteles ar girliandas. Tik stenkitės neperkrauti kalėdinio medžio dekoracijomis. Natūrali medžio spalva yra lengvai derinama su raudona, todėl naudojant šią puošimo techniką, pageidautini tolygūs tarpai tarp dekoracijų.

Kalėdų eglutės tendencijos šiais metais skelbia šampaninės spalvos sugrįžimą. Ši spalva turi unikalų efektą, todėl sumaniai suderinus žaisliukus, kalėdinė eglutė bus tiesiog nuostabi. Rankų darbo INGE-GLAS šampano spalvos žaisliukai puikiai tinka su natūralia žalia spalva. O norėdami išgauti tobulą vientisumą, medį puoškite to pačio atspalvio kaspinais, girliandomis ar dirbtinėmis gėlėmis.

Sidabro ir aukso spalvų kombinacija – rizikingas, bet išskirtinis stilius, norint sukurti prabangią ir unikalią Kalėdų eglutę. Siūlome medį pilnai padengti įvairiais rankų darbo INGE-GLAS sidabro ir aukso žaisliukais, nepaliekant didelių tarpų tarp jų. Taip pat eksperimentuokite su skirtingų formų ir tekstūrų papuošimais, t.y. blizgiais ir matiniais žaisliukais. Sidabro-aukso eglutės dekoravimo principas: kuo daugiau, tuo geriau.

Jeigu eglutės puošyboje norisi daugiau nei vienos ar dviejų spalvų kombinacijos, alternatyva – įvairiaspalvė eglutė. Tai paprastas, linksmas stilius, kuriam nėra griežtų taisyklių. Tokias eglutes dažniausiai puošia visa šeima kartu, nerūpestingai dedant mėgstamas dekoracijas. Visgi reikia įkvėpimo? Kalėdiniame medyje gali atsirasti pavieniai žaisliukai iš skirtingų rinkinių arba įvairiaspalviai INGE-GLAS žaisliukai. Laisvė rinktis ir kurti!

O pasiilgusiems senųjų eglutės puošimo tradicijų, Kalėdų medį dabinkite vintažiniais žaisliukais. Iš pirmo žvilgsnio tokia eglutė gali pasirodyti ne tokia puošni, tačiau tinkamai parinkus papuošimus, ji sukels šypseną ir daug malonių prisiminimų. INGE-GLAS kolekcijoje rasite ne tik išskirtinius įvairių spalvų, bet ir formų žaisliukus. Nesivaržykite eglutės papuošti ežiuko, šuniuko, varpelio, paukščiuko ar angeliuko formos žaisliukais. Būkite kūrybiški!

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas bei pasiūlymus!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2022 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija
Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications