Kalėdinės dovanos mylimiems augintiniams

Šunys ir katės – mūsų šeimos dalis. Todėl nudžiuginkite juos šventiniu laikotarpiu! ASSORTI siūlo palepinti savo pūkuotą draugą bei nupirkti jam šaunų žaislą ar skanų gardumyną. Štai keli pagrindiniai prekės ženklai, kuriais didžiuojamės ir drąsiai galime rekomenduoti, kaip puikią dovaną Jūsų mylimam augintiniui. Jis tikrai apsidžiaugs traškiais išorėje ir minkštais viduje skanėstais, kramtomosiomis spiralėmis, aromatingomis juostelėmis ar tiesiog žaismingais žaislais. Tegul SKONIŲ KALĖDOS prasideda ir Jūsų augintiniams!

LILY'S KITCHEN kuria natūraliai skanų, visavertį maistą katėms ir šunims, nes tiki, kad visi augintiniai verti valgyti tinkamą ėdalą, kuriame būtų daugybė maistingų medžiagų. Subalansuota mityba yra svarbi sąlyga norint išlikti energingu. Todėl produktuose esantys aukštos kokybės ingredientai padeda sukurti natūraliai maistingą, skanų ir tinkamą maistą Jūsų augintiniams.

Su ONLY4DOG Jūsų augintinis bus laimingas. Šie žaismingi ir spalvoti žaislai yra pritaikyti visiems šunims. Rinkitės iš minkštų arba tvirtų, pintų žaislų. PASTABA! Negalime garantuoti žaislo patvarumo, tai priklauso nuo augintinio ir jo žaidimo.

PRIMA DOG ir PRIMA CAT – Suomijos prekės ženklai, savo veiklą pradėję 1999 m. ir nuo to laiko gamina itin aukštos kokybės maistą šunims bei katėms. PRIMA DOG ir PRIMA CAT tikslas, kad kiekvienas augintinis turėtų teisę valgyti tinkamai subalansuotą ir gardų maistą.

DOKAS – prekės ženklas turintis platų gyvūnų maisto asortimentą. DOKAS simbolizuoja pažangą. Būdami kūrybinga kompanija, nuolat ieško užkandžių gyvūnams, kurie būtų dar skanesni bei pagaminti su dar didesne meile.

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas bei pasiūlymus!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2022 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija