Išskirtiniai THURSDAY COTTAGE džemų, marmeladų, čatnių deriniai su sūriais

Valgomos kalėdinės dovanos visada suteikia daug džiaugsmo ir sušildo širdis. Todėl nudžiuginkite artimą THURSDAY COTTAGE džemais, marmeladais bei čatniais. Tai puikūs gardumynai, kurie itin lengvai derinami su kitais produktais. Vienas populiariausių – sūris. Kaip taip gali būti, kad tokie skirtingi elementai gali puikiai derėti? Atsakymas itin paprastas: jie vienas kitą papildo. Sūriai neturi cukraus, o džemai ar marmeladai puikiai subalansuoja jų skonį. Todėl kiekvienai sūrio rūšiai galime atrasti geriausią saldų priedą, kuris sukurs tobulą skonių pusiausvyrą. Pagrindinis tikslas ieškant sūrio bei džemo ar marmelado poros yra balansas. Prisiminkite, kad skoniai turi papildyti vienas kitą, o ne užgožti.

Porų derinimo taisyklės yra itin paprastos. Brandūs ir pikantiški sūriai turi būti derinami su saldesniu priedu, t.y. džemu ar marmeladu. Tradiciškai pasirenkamas kremas arba džemas pagamintas iš kriaušių, slyvų ar vyšnių, tačiau būtinai išbandykite ir aviečių, miško vaisių, braškių ar abrikosų rūšis. Šviežius, minkštus ir saldžius sūrius lydi rūgštaus skonio marmeladai: mandarinų, greipfrutų, citrinų ar apelsinų.

Pateikiame kelis porų derinimo pasiūlymus. Tradicinis vyšnių kremas puikiai dera su brandžiais sūriais, tokiais kaip Parmigiano Reggiano ir Pecorino bei su kai kuriais marmuriniais sūriais, tokiais kaip Gorgonzola ir Roquefort. Greipfrutų marmeladą su kamieniniu imbieru galima derinti su šviežiais ožkos sūriais, tokiais kaip Camembert ir Brie. Pasiflorų kremas derės su aštriais sūriais arba marmuriniais, tokiais kaip Pecorino, Formaggio di Fossa ar Gorgonzola. Apelsinų džemas su sūriu – tradicinis derinys. Jo rūgštus skonis bei minkštos tekstūros švieži sūriai puikiai tinka kartu. Todėl galite drąsiai rinktis Ricotta, Camembert ir Mascarpone sūrius. Prie šių sūrių nuostabiai tiks ir citrinų kremas ar marmeladas.

Tiems, kam norisi labiau pikantiško skonio, verta išbandyti sūrio ir čatnių kombinacijas. Aštri obuolių ir šalavijų želė bei ožkų pieno sūris – derinys, kurį pamėgs ir tie, kuriems ne itin patinka šis sūris. Obuolių ir šalavijų skonis lengvai prislopins stiprius ožkos sūrio aromatus ir suteiks malonų pojūtį gomuriui. Kriaušių čatnis, priklausomai nuo gaminimo recepto, gali būti aštrus arba švelnus. Tačiau bet kuris iš jų puikiai tiks su Mozzarella bei Brie sūriais. O pasirinkę mango čatnį nenusivils jį skanaudami kartu su mėlynojo pelėsio sūriais. Šis čatnis suteiks gaivų skonį sūriui bei sumažins stiprų pelėsinio sūrio aromatą.

Šių bei kitų THURSDAY COTTAGE džemų, marmeladų ir čatnių rasite ASSORTI parduotuvėse bei www.assorti.lt. Tegul prasideda SKONIŲ KALĖDOS!

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas bei pasiūlymus!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2022 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija