GOOD GOUT – skanūs ir ekologiški produktai Jūsų mažyliams!

GOOD GOUT yra prancūzų prekės ženklas, siūlantis platų ekologiškų maisto produktų asortimentą kūdikiams ir vaikams. Šį prekės ženklą įkūrė tėvas, kuris suprato negalintis duoti savo vaikams tokio paruošto maisto, kokio pats nevalgytų. Todėl GOOD GOUT mažyliams skirti užkandžiai ir patiekalai visada pažadins jų skonio receptorius ir susidomėjimą.

GOOD GOUT tikslas rasti ingredientą, kuris sustiprintų, bet neužgožtų kiekvieno patiekalo ar užkandžio pagrindinio skonio. Baziliko užuomina cukinijų ir ožkos sūrio recepte arba šiek tiek džiovintų abrikosų ekologiškame moliūgų tagine su bulguru. Taip pat svarbu paminėti, kad visuose GOOD GOUT produktuose nėra pesticidų, GMO, skonio stipriklių ar dažiklių. Naudojami tik aukščiausios kokybės ekologiško ūkininkavimo ingredientai, kurie padidina maistingumą ir energetinę vertę.

Didžioji dalis GOOD GOUT troškinių receptų buvo sukurti dviejų „Michelin“ žvaigždučių šefo Christophe Hay. Prekės ženklas didžiuojasi turėjęs galimybę kartu paruošti išskirtinius receptus mažiesiems gurmanams. Patiekaluose nebuvo naudojami įmantrūs ingredientai, tik kruopščiai atrinkti aukščiausios kokybės produktai bei atida ir meilė. Sukurta šefo, išbandyta bei patvirtinta vaikų ir jų tėvų!

Su GOOD GOUT vaikai ne tik smaližiaus skanius užkandžius, bet ir gaus subalansuotą, mažai cukraus turintį maistą. Ekologiški duoniukai turi trumpą ingredientų sąrašą ir yra puiki alternatyva ilgose kelionėse. Ekologiški ryžių trapučiai tilps į Jūsų mažylio mokyklinę kuprinę dėl nedidelio ir lengvo pakelio. Skanaujant ekologiškus spalvotus arba „Animals“ rūšies GOOD GOUT sausainius, vaikų užkandis taps linksmu vaizduotės lavinimo žaidimu.

ŽAIDIMAS: vaikas turi sudėti tinkamų formų ekologiškus spalvotus GOOD GOUT sausainius ant paruošto piešinio. Kai užduotis atlikta, išryškėja spalvotos figūros: saulutė, žolė, gėlė ir automobilis. Spauskite ČIA norėdami atspausdinti paruoštą piešinuką!