FRECHE FREUNDE – čia prasideda kelionė į žaismingą vaisių ir daržovių pasaulį!

2010 m. Vokietijoje buvo sukurtas žaismingas ekologiškų maisto produktų vaikams prekės ženklas FRECHE FREUNDE. Jo įkūrėjai – jauni trijų vaikučių tėvai Natacha ir Aleksandras Neumannai. Jie nusprendė padėti viso pasaulio tėvams ir jų mažyliams maitintis sveikai, skaniai ir linksmai. Žaismingo prekės ženklo įkūrėjai vysto tvarų verslą, stengdamiesi ne tik teigiamai paveikti vaikų valgymo įpročius, bet ir daryti kuo mažesnę įtaką aplinkai, kurdami ekologiškus FRECHE FREUNDE produktus.

Vaikų mitybos įpročiai turėtų būti formuojami nuo pat mažų dienų, nes pagrindas vėlesniam valgymo elgesiui sukuriamas pirmaisiais gyvenimo metais. Tokios ligos, kaip diabetas ir nutukimas, taip pat gali būti siejamos su netinkamais valgymo įpročiais. Todėl vaikų mityba turėtų būti svarbi kasdienio šeimos gyvenimo dalis. FRECHE FREUNDE asortimente rasite ekologiškų užkandžių, tyrelių ir maisto produktų, tinkamų mažyliams nuo 5 mėn., vos pradėjus kūdikį primaitinti įprastu maistu.

FRECHE FREUNDE – tai skanūs ir žaismingi, 100 % ekologiški užkandžiai, praversiantys kad ir kur bebūtumėte. Maisto produktų gamybai naudojami tik aukščiausios kokybės vaisiai, daržovės ir grūdai, be jokių nepageidaujamų priedų. FRECHE FREUNDE padeda vaikams užmegzti visą gyvenimą besitęsiančią draugystę su vaisiais ir daržovėmis. Šio prekės ženklo asortimente galite rasti įvairių daržovių, vaisių ir grūdų tyrelių, trapių daržovių riestainių ar lazdelių, uogų traškučių, vaisių batonėlių, guminukų ir daug kitų skanėstų!

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas bei pasiūlymus!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2022 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija