FRECHE FREUNDE – čia prasideda kelionė į žaismingą vaisių ir daržovių pasaulį!

2010 m. Vokietijoje buvo sukurtas žaismingas ekologiškų maisto produktų vaikams prekės ženklas FRECHE FREUNDE. Jo įkūrėjai – jauni trijų vaikučių tėvai Natacha ir Aleksandras Neumannai. Jie nusprendė padėti viso pasaulio tėvams ir jų mažyliams maitintis sveikai, skaniai ir linksmai. Žaismingo prekės ženklo įkūrėjai vysto tvarų verslą, stengdamiesi ne tik teigiamai paveikti vaikų valgymo įpročius, bet ir daryti kuo mažesnę įtaką aplinkai, kurdami ekologiškus FRECHE FREUNDE produktus.

Vaikų mitybos įpročiai turėtų būti formuojami nuo pat mažų dienų, nes pagrindas vėlesniam valgymo elgesiui sukuriamas pirmaisiais gyvenimo metais. Tokios ligos, kaip diabetas ir nutukimas, taip pat gali būti siejamos su netinkamais valgymo įpročiais. Todėl sveika vaikų mityba turėtų būti svarbi kasdienio šeimos gyvenimo dalis. FRECHE FREUNDE asortimente rasite sveikų ekologiškų užkandžių, tyrelių ir maisto produktų, tinkamų mažyliams nuo 5 mėn., vos pradėjus kūdikį primaitinti įprastu maistu.

FRECHE FREUNDE – tai skanūs ir žaismingi, 100 % ekologiški užkandžiai, praversiantys kad ir kur bebūtumėte. Maisto produktų gamybai naudojami tik aukščiausios kokybės vaisiai, daržovės ir grūdai, be jokių nepageidaujamų priedų. FRECHE FREUNDE padeda vaikams užmegzti visą gyvenimą besitęsiančią draugystę su vaisiais ir daržovėmis. Šio prekės ženklo asortimente galite rasti įvairių daržovių, vaisių ir grūdų tyrelių, trapių daržovių riestainių ar lazdelių, uogų traškučių, vaisių batonėlių, guminukų ir daug kitų sveikų skanėstų!

> Naujienlaiškio prenumerata <

Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija