DAIDONE – skoniai iš saulėtosios Sicilijos

Puikaus skonio, gurmaniškų patiekalų gamybai reikia tik kokybiškų ingredientų bei dalelės kūrybiškumo. Siekdami padėti Jums, pristatome DAIDONE naujienas! DAIDONE – tai šeimos verslas, kuris jau kelis dešimtmečius po Sicilijos saule augina, kuria bei tobulina gardžiausius produktus, tokius kaip aromatingi prieskoniai, saulėje džiovinti pomidorai, viliojančio skonio užtepėlės, artišokai, alyvuogės ir kiti gardumynai.

DAIDONE užtepėlės pasitarnaus kaip priedas gaminant brusketas ar sumuštinius, taip pat jos tiks prie žuvies ar mėsos patiekalų. Salotų, lazanijos ar picos gamybai pasitelkite konservuotas daržoves: saulėje džiovintus pomidorus, artišokus bei alyvuoges, kurios suteiks Jūsų maistui nuostabius aromatus ir skonius. O DAIDONE prieskonius drąsiai naudokite marinuojant mėsą, prieš kepant žuvį ar gaminant itališkus makaronų patiekalus.

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas bei pasiūlymus!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2022 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija