CECINAS PABLO – tradiciniai mėsos gaminiai iš Ispanijos!

Prekės ženklo CECINAS PABLO užuomazgas galima atsekti dar 1977 m., kai nedideliame Ispanijos miestelio seno namo rūsyje buvo įkurta mėsinė. Čia Pablo Barros pradėjo gaminti tradicinę vytintą jautieną – Cecina. Didelis noras iš naujo atrasti tradicinį Cecinos sūdymo ir vytinimo procesą, kaip tai buvo daroma senais laikais tose vietovėse, vedė didesnio tikslo link. 1993 m. buvo įkurta CECINAS PABLO įmonė, kuri priėmusi įvairius iššūkius, toliau ieškojo plėtros galimybių kitose rinkose bei vystė novatoriškus projektus.

CECINAS PABLO iki šiol stengiasi savo klientams pasiūlyti tradicinę, turtingų skonių produkciją, kurioje naudojamos itin aukštos kokybės žaliavos bei technologijos. Mėsos rūkymas atliekamas klasikiniu būdu, naudojant ąžuolo malkas. Lengvi dūmai sukuria gaminiams sodrius skonius ir aromatus.

CECINAS PABLO šiuo metu yra viena iš pirmaujančių kompanijų rinkoje, gaminanti platų Serrano, Iberico kumpių bei vytintų dešrų asortimentą. Įmonė itin orientuota į naujoves, kurių įrodymas yra mėsos užtepėlės. Tai novatoriškas produktas išskirtinėje, patogioje pakuotėje. Mėsos užtepėlės pagamintos iš geriausios vytintos jautienos bei Iberico kiaulienos šoninės, puikiai tinka užtepti ant duonos riekelės ar krekerių. Verta išbandyti!

CECINAS PABLO taip pat priklauso CRU CHIPS prekės ženklas, gaminantis įvairius jautienos ir kiaulienos traškučius bei vytintas mėsos lazdeles. Puikiai tinka užkandžiams tarp valgymų, nes juose yra mažai riebalų, angliavandenių ir kalorijų.

Paragaukite CECINAS PABLO kumpių, vytintų traškučių ir lazdelių, originalių mėsos užtepėlių ar kiaulienos šoninės!

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas bei pasiūlymus!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2022 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija
Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications