BRIOCHIN – namų ir asmeninės priežiūros produktų amatininkai nuo 1919

BRIOCHIN apie save:

Vartotojai visuomet norėjo ir nori produktų su siauresne chemine sudėtimi. Būtent todėl nuo 1919 metų saugome prancūzų chemiko Raoul Renaud žinias kurdami namų švaros produktus be nereikalingų cheminių komponentų.
Nuo pirmosios mūsų mažos parduotuvės iki dabartinės gamyklos - visada gaminome ir pardavinėjome tik efektyvius produktus, norėdami su jumis pasidalinti patarimais ir patirtimi.

Mūsų formulės, sukurtos prieš daugelį metų, dar niekada nebuvo tokios modernios. Nuolat kuriame naujoves, kad pasiūlytume jums tradicinius produktus, pagamintus iš paprastų, aukštos kokybės ingredientų, kurie pasirodė esą veiksmingi. Mes nepretenduojame į stebuklus - mūsų produktų linijos yra natūralios ir veiksmingos, o komercinės paslaptys perduodamos iš kartos į kartą.

BRIOCHIN kūno priežiūros priemonės išsiskiria trumpais ingredientų sąrašais, kurių pagrindą sudaro muilas. Visi produktai yra gaminami pagal senas prancūziškas tradicijas, paprastomis formulėmis, kad būtų lengva ir malonu rūpintis savimi.

Rūpinimasis jumis ir jūsų namais yra kasdienė BRIOCHIN misija!

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

Užsisakę naujienlaiškį pirmieji sužinosite apie naujienas bei pasiūlymus!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2022 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija