BIO BÜHLER – ekologiška mėsa be kompromisų

BIO BÜHLER – ekologiška mėsa be kompromisų

Tikroji kokybė prasideda nuo pievų ir laukų, kol maistas pasiekia jūsų lėkštę.

Apie tikrus mėsininkus

Įmonė BIO BÜHLER buvo įkurta 1894-aisiais Vokietijos Kempteno mieste mėsininko Bühlerio. Dabar BIO BÜHLER – tai tradicinis vokiečių šeimos verslas, vystomas jau penktosios kartos. „Mes gerbiame darbą, sąžiningą meistriškumą ir gamtos jėgas. Siekiame visa tai išsaugoti ir sustiprinti, todėl bendradarbiaujame su regioniniais ekologiniais žemės ūkiais“, – sako Horstas Bühleris, įmonei vadovaujantis nuo 1999 m.

Šeimos verslo BIO BÜHLER mėsos gaminių kokybės kelias prasideda dar laukuose ir pievose. Tai vienintelis būdas užtikrinti aukščiausią galutinio produkto kokybę. H. Bühleris teigia: „Dirbame tik su patikimais ūkininkais, turinčiais visas licencijas ir sertifikatus, atitinkančius ES reikalavimus. Su savo partneriais kasmet sutariame dėl sąžiningų kainų ir pasirašome sutartis. O ūkininkai įsipareigoja atitikti BIO BÜHLER kokybės standartus.“ Bendradarbiaujama su tais šeimos ūkiais, kurie savo ūkius valdo su atsidavimu ir dirba pagal ūkininkų asociacijų, tokių kaip BIOLAND ir NATURLAND, gaires. Taigi BIO BÜHLER mėsos gaminiuose nėra jokių augimą skatinančių hormonų ir antibiotikų – vien ekologiška mėsa be jokių kompromisų.

Tvarumas ir 100 % perdirbamos pakuotės

Gamtos tausojimas – vienas iš BIO BÜHLER prioritetų. „Jau kurį laiką dirbame kurdami tvarias pakuočių alternatyvas“, – teigia H. Bühleris. Palyginti su iki šiol naudotomis pakuotėmis, naujosiose pakuotėse sunaudojama 70 % mažiau plastiko. Bet tai dar ne viskas. Naujos BIO BÜHLER mėsos gaminių pakuotės – 100 % perdirbamos.

Prekės ženklo BIO BÜHLER tyrimų ir eksperimentų rezultatas – mažiau plastiko ir lengvesnis jų perdirbimas. Naujosios pakuotės taip pat užtikrina mėsos gaminių kokybę ir išsaugo jų šviežumą. Kitas pranašumas yra tas, kad gaminių transportavimo apimtys sumažėjo dėl mažesnių medžiagų sąnaudų. Nauja to paties turinio pakuotė sveria mažiau, o tai reiškia ir mažesnį CO2 išmetimą transportavimo metu.

Platus ūkininkų asociacijų BIOLAND ir NATURLAND ekologiškų mėsos gaminių asortimentas 

Nuo pipirinio kumpio, vytintos saliamio dešros, virto kiaulienos kumpio, kiaulienos nugarinės su rozmarinu ar kalakutienos kumpio iki kiaulienos šoninės, dešrelių „Cabanossi“, „Wiener“ ir veršienos kepeninės dešros.

Kviečiame atrasti ir paragauti tikrų ekologiškų mėsos gaminių iš Vokietijos!

Naujienlaiškio prenumerata

Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija