Apie Assorti

Susiję puslapiai

„Assorti“ yra apie skonį. Gausą, kokybę ir įvairovę. Sakoma, kad dėl skonio nesiginčijama, netiesa – dėl skonio ginčijamasi netgi labai. Nesiginčijama dėl kokybės. Jos visi nori kuo geresnės, tiesa, ją supranta nevienodai.

Mes dėl skonio nesiginčijame, o pateikiame geriausius jo pavyzdžius pačių įvairiausių produktų, krypčių ir virtuvių mėgėjams. Pas mus rasite itališkų, ispaniškų, prancūziškų, vokiškų, lietuviškų, būdingų Viduržemio jūros ir Azijos virtuvės produktų.

Išaugę iš Europos geriausių virtuvių tradicijos aktyviai prisidedame kurdami ir lietuviškos virtuvės garbę. „Assorti“ rasite geriausius lietuvių gamintojų produktus: nuo rūgpienio ir raugintų kopūstų iki šakočių, obuolių sūrių ir šokoladų. Pristatome ir Lietuvos maisto kūrėjų kolekcijas.

Mūsų vizitinė kortelė – gurmė sūrių pasirinkimas ir pirmasis Lietuvoje sūrių kambarys. Jei sunku išsirinkti, pasitarkite su pardavėju ir būtinai apsilankykite parduotuvėse penktadieniais, kai vyksta sūrių degustacijos. Žinoma, sekite mūsų naujienlaiškį!

O kaipgi sūriai be kumpio? Itališki, ispaniški ir lietuviški rūkytos ir vytintos mėsos gaminiai yra ta parduotuvės dalis, kurią aplanko bene daugiausia klientų.

Džiovinti pomidorai, pesto padažai ir užtepėlės, alyvuogės ir artišokai, konservuotos jūros gėrybės ir trumai – kiekvienas jų taip pat gali būti stalo akcentas.

Šiltajam sezonui spalvinga ispaniška kambučia, vakarėliams – minimalistinė miestietiška...

Ir, žinoma, šokoladas: šveicariškas, prancūziškas, lietuviškas. Visų spalvų ir formų, traškus ir minkštas, su apelsinais, riešutais ir net su grybais.

Svarbiausia, kad viską galite nusipirkti vienoje vietoje. Mes turime ne tik skanėstų savaitgaliui ir dovanų einant į svečius. Daržovės, vaisiai, mėsos ir pieno produktai, maistas vaikams, duona ir gėrimai, švaros ir kosmetikos prekės – kasdieniam jūsų krepšeliui.

Kas yra kokybė „Assorti“? Tai patikimas gamintojas, gera sudėtis, technologija ir receptūra. Klasika, kuri atspindi laiko poreikius: trapūs kvietiniai itališki krekeriai, bet šalia jų ir su daugiau baltymų, ir be glitimo. Penkių rūšių jogurtai, bet tarpe jų ir ožkų, avių pieno bei jogurtai be laktozės. Žymiosios chorizo dešrelės, bet ir veganiškos dešrelės.

Būdami skoniui ištikimi, netraukiame į savo asortimentą produktų, kurių skonis išgautas dirbtinai – skonio stipriklių pakalba. Atsirinkdami taip pat atidžiai vertiname dažiklius, kvapiklius ir kitus maisto priedus. Teikiame pirmenybę ekologiškiems, saugomos geografinės nuorodos, ūkių (artisan) gamybos produktams.

Meilė maistui ir skonio nuotykiai vienija mūsų klientus ir darbuotojus. Mes dirbame, kad jums būtų skaniau gyventi.

10% nuolaida pirmam apsipirkimui

UŽSISAKĘ NAUJIENLAIŠKĮ GAUKITE NUOLAIDOS KODĄ IR VISADA PIRMIEJI SUŽINOKITE APIE NAUJIENAS BEI PASIŪLYMUS!

Taisyklės
* Vienkartinė nuolaida galioja tik užsiregistravusiems nariams, perkant Assorti internetinėje parduotuvėje. Nuolaidos kodas negalioja dovanų rinkiniams, pieno mišiniams, alkoholio prekėms, dovanų čekiams. Nuolaida netaikoma pristatymo ir pakavimo mokesčiui. Pirkimo metu galima panaudoti tik vieną nuolaidos kodą, nuolaidos nesisumuoja. Kodas galioja iki 2023 12 31
Bendra suma:
0 €
Assorti

Įdėjus prekes į krepšelį, jos pasirodys čia.

Užsakymų istorija
Powered by ProofFactor - Social Proof Notifications