•  

   

  Assorti.lt – parduotuvė gurmanams, sveikuoliams, vaikams

   

   

  Assorti.lt įkūrėme 2009 m. pradžioje, siekdami Lietuvos rinkai pateikti išskirtines, įdomias prekes, skirtas Vakarų Europos rinkoms, įrodyti, kad ekologiški, sveiki produktai nebūtinai yra neįperkami, o mažylio priežiūra ir auginimas gali būti lengvas ir paprastas užsiėmimas.

   

  Assorti.lt rasite išskirtinių gurmaniškų maisto produktų, natūralios kosmetikos ir namų švaros prekių, originalių žaislų bei didelį prekių kūdikiams pasirinkimą. Vilniaus Assorti.lt parduotuvėse gurmanų skyriuje visada atrasite išskirtinių skanėstų degustacijų.
   

   

  VIZIJA. Mes norime, kad pirkėjai apie mus sakytų taip:
  Assorti.lt yra tokia šeimos parduotuvė, kur jie patys viską išbandę, turi ekologiškų ir šiaip niekur nematytų prekių. Parduotuvėse gali viską ragauti ir pabandyti, labai fainos konsultantės. Na, o vaikams tai iš viso nerealiai daug visko, be to, galima sutaupyti. Pas juos galima pirkti ir internetu, pristato į kiekvieną kaimą.

   

  Assorti.lt parduotuvių ieškokite Vilniuje ir internete www.assorti.lt

   

  Pirkėjų atsiliepimai apie mus socialiniame tinkle Facebook


  Jurgita Degulė

  perku, nes patogu :) sėdi namuose, susikrauni beprotiškai sunkią tašytę, susimoki mažiau nei tikėjaisi... ir lauki, kol tą sunkenybę į namus pristatys šaunus vaikinukas :) pasaka, ne apsipirkinėjimas su assorti.lt :)

   

   

  Inesa Čeponytė-Suslavičė

  Pigu, greitas pristatymas, pakankamas asortimentas, užsakymas bet kuriuo paros metu, atsakingas požiūris į pirkėją.

   

   

  Vaiva Pew

  be viso to, kas čia jau išvardyta - jie yra labai pastabūs, seka rinką ir greitai reaguoja į pasikeitimus - pvz. netyčia kažkada "susekiau" - prekybcentris paleido akcija huggies tokia kaina kaip assorti, tai assorti dar keliais litais mažesnę kainą užsidėjo :) o labiausiai džiugina Jūsų paprastas bendravimas, pagarba kiekvienam klientui ir rūpestis juo :) Ačiū Jums! :)

   

   

  Beata Grigiene

  Perku ne tik dėl to, kad kainos viliojančios, bet ir todėl, kad kai negaliu nuvažiuoti ir apsipirkti savarankiškai, tai galiu padaryti internetu, o pristatymo ilgai nereikia laukti. tai puiku, kai turi mažų vaikų ir tavo galimybės ištrūkti ribotos.

   

   

  Asta Klimaviciene

  Labai patinka. Ir pasirinkimas geras, ir pristatymas greitas, ir, jei kyla kokių problemų, jos labai maloniai ir operatyviai išsprendžiamos.

   

  Tapkite mūsų Facebook draugu!