• Assorti.lt – mažyliui ir šeimai

   

  Assorti.lt įkūrėme 2009 m. pradžioje, siekdami Lietuvos rinkai pateikti išskirtines, įdomias prekes, skirtas Vakarų Europos rinkoms, įrodyti, kad ekologiški, sveiki produktai nebūtinai yra neįperkami, o mažylio priežiūra ir auginimas gali būti lengvas ir paprastas užsiėmimas.

  Šiuo metu Assorti.lt sėkmingai plečia parduotuvių tinklą visoje Lietuvoje ir nuolat tobulina internetinę parduotuvę, pritaikydama ją prie besikeičiančių pirkėjų poreikių.

  Assorti.lt rasite išskirtinės natūralios kosmetikos, skalbiklių iš Vokietijos, maisto iš Anglijos ir įspūdingą prekių kūdikiams pasirinkimą.

   

  Pirkėjų atsiliepimai apie mus socialiniame tinkle Facebook


  Jurgita Degulė

  perku, nes patogu :) sėdi namuose, susikrauni beprotiškai sunkią tašytę, susimoki mažiau nei tikėjaisi... ir lauki, kol tą sunkenybę į namus pristatys šaunus vaikinukas :) pasaka, ne apsipirkinėjimas su assorti.lt :)

   

   

  Inesa Čeponytė-Suslavičė

  Pigu, greitas pristatymas, pakankamas asortimentas, užsakymas bet kuriuo paros metu, atsakingas požiūris į pirkėją.

   

   

  Vaiva Pew

  be viso to, kas čia jau išvardyta - jie yra labai pastabūs, seka rinką ir greitai reaguoja į pasikeitimus - pvz. netyčia kažkada "susekiau" - prekybcentris paleido akcija huggies tokia kaina kaip assorti, tai assorti dar keliais litais mažesnę kainą užsidėjo :) o labiausiai džiugina Jūsų paprastas bendravimas, pagarba kiekvienam klientui ir rūpestis juo :) Ačiū Jums! :)

   

   

  Beata Grigiene

  Perku ne tik dėl to, kad kainos viliojančios, bet ir todėl, kad kai negaliu nuvažiuoti ir apsipirkti savarankiškai, tai galiu padaryti internetu, o pristatymo ilgai nereikia laukti. tai puiku, kai turi mažų vaikų ir tavo galimybės ištrūkti ribotos.

   

   

  Asta Klimaviciene

  Labai patinka. Ir pasirinkimas geras, ir pristatymas greitas, ir, jei kyla kokių problemų, jos labai maloniai ir operatyviai išsprendžiamos.

   

  Tapkite mūsų Facebook draugu!

   

Bendraukime
Prenumeruoti
Susisiekite 8 700 33311